Otomatik Kepenk Sistemleri

Mağaza ve işyerinizin güvenliği eminiz ki herkes için birinci önceliğinizdir. Bunun için takip ve haber verme amacıyla Alarm ve Kamera sistemi kullanırken, koruma işlevinde ise kullanmanız gereken tek çözüm otomatik kepenk sistemleridir diyebiliriz..

Panjur Kepenk, mağaza ve işyerimiz için hem estetiki bir güzellik kazandırırken, hemde güvenlik açısından büyük fayda taşımaktadır. Alt ve yan bölümlerine yaptığımız eklentiler ile toz pis yağmur vb. istenmeyen maddelerden işyerimizi korumaktadır. Güvenlik performansının yanısıra iş yerlerinize, atölyelerinize, bazı durumlarda garaj kapısı olarak kullanabileceğimiz otomatik kepenk sistemlerinin estetik ve tasarımı da önemli bir katkısı olduğu gerçektir. 

Genellikle fabrika ve atölye tipi yerlerde kullanılan ağır kepenkler adlandırdığımız, motor olarak ise zincirli tip olarak bilinen kepenkleri istenilen renkte fırın boyadan geçirilip daha kaliteli hizmet sunabilmek için siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız…

Satış Sonrası Teknik Servis 

Otomatik kepenk sistemlerinden en büyük sorunlardan birisi de şüphesiz ki satış sonrası teknik servis hizmetidir. Özgüven Otomasyon’un kurumsal bünyesinde satış sonrası da size teknik servis hizmeti veren tecrübeli ve aktif bir kadroya sahiptir.

0545 512 38 56