Otomatik Kepenk Sistemleri

UYGULAMA VE TEKNİK SERVİS

Fotoselli Kapı Sistemleri

UYGULAMA VE TEKNİK SERVİS

Otomatik Bahçe Kapıları

UYGULAMA VE TEKNİK SERVİS

Otomatik Bariyer Sistemleri

UYGULAMA VE TEKNİK SERVİS

Neden Özgüven Otomasyon?

Özgüven Otomasyon; faaliyet göstermeye başladığı yıldan itibaren, ürün ve hizmet niteliklerini sürekli geliştirmeyi hedef edinmiş ve kısa sürede sektörün ilkeli firmaları arasındaki yerini almıştır. Sürekli gelişen teknolojik ürün ve hizmetler ile kendisini sürekli güncel tutarak güvenilir yerini sağlamlaştırmıştır. Daha iyiyi daha kaliteliyi sunabilmek amacıyla kendini daima yenilemeyi prensip edinmiştir.

Özgüven Otomasyon; nitelikli kadrosu ile keşif, montaj ve teknik destek evrelerinde müşteri memnuniyetini esas alır. Kalitesini sektörde ispatlamış iş ortakları ile birlikte müşteriye en ileri teknoloji ürünlerini sunmaktadır.

Misyonumuz:

Üretim, montaj ve satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenilirlik ve yüksek iş ahlakımız ile müşteri memnuniyetini hedef alarak sektörde doğru ve kalıcı çözümlerle hizmet ve değer üreten bir şirket olmaya devam etmektir.

Vizyonumuz:

Müşterilerimizin yaşam tarzını ve mekân kalitesini artıracak, uluslararası kalitede ürün ve hizmette estetiği ön planda tutarak yenilikçi tasarımlarla her türlü ürün ve hizmette güven ve kaliteyi yansıtarak azami memnuniyet sağlamayı hedefleyen bir şirket olmaktır.

Değerlerimiz

» Dürüstlük

» Saygınlık

» Güven

» Kalite

» Şeffaflık

» Ekip çalışması

» Sürekli gelişim

 

0545 512 38 56

WhatsApp Hizmet Destek Hattımız