Fotoselli Kapılar

Fotoselli yana kayar cam kapı sektöründe her türlü giriş çıkışın yoğun olduğu yerlerde sessiz ve yüksek performansıyla kullanıcıya kolaylık ve konfor sağlamaktadır.

Sıcak ve soğuk hava koşullarında iç mekanın ısı kaybını minimuma indirir.

Soğuk havalarda kış konumu, dış veya iç radar iptal edebilme özelliği, şifre paneli proksimit kart gibi radar kullanılmayan ameliyathane gibi yerlerde elle açılmama özelliği, ayrıca enerji kesilmelerinde sirkülasyonun devamı için akü özelliği gibi birçok fonksiyonu kullanıcıya sunmaktadır.

24 V DC motor seçeneğiyle çalışma yogunluğu sınırsızdır.

Her türlü Access kontrol sistemine uygundur.

Açılma ve kapanma yavaşlama sistemiyle çok yumuşak açılık kapanma özelliğine sahip olur.

Pazarda en gelişmiş kalite tasarım üstünlük ve fonksiyonel standartları ile çizgisinde ilerlemiş.

Sınırsız renk seçenekleri ile kalitesine ayrı bir görünüm güzelliği kazandırmıştır.

Fotoselli Kapılar; Mekanların mimari görüntülerine göre ayarlanan, özel profil sistemli, estetik ve yenilikçi çözümler sunuyoruz. Alanın ihtiyacına göre üretilerek montaj edilebilir. Açılma ve kapanma sistemi isteğe göre radarlı, sensör, el sensörlü veya kumandalı olarak imal edilerek, opsiyonel çözümler üretiyoruz. Kapılarımızın cam uygulamaları isteğe göre, lamine, tamperli, buzlu cam, renkli cam gibi seçenekler mevcuttur.

Teknik Servis Hizmeti

Satış Sonrası veya teknik servis hizmetine ihtiyaç duyduğunuzda bir telefon kadar uzağınızda; kurumsal bir hizmet vermekteyiz.

0545 512 38 56